شیوه ارسال

اگر ساکن شهر هایی به جز تهران هستید، سفارش شما بوسیله شرکت پست ارسال می شود. ساکنین تهران هم سفارش خود را از طریق پیک و پست می توانند دریافت کنند. سفارشات در مدت یک الی سه روز به دست شما می رسد که این زمان به شهر و روزی که سفارش می دهید بستگی دارد. برای سفارشات بالای دویست هزار تومان هزینه ای از طرف چارخونه دریافت نمی شود.

تصویر
تصویر
شرکت پست
سراسر ایران
تصویر
چارخونه اکسپرس
ویژه شهر تهران

چارخونه برای ارسال سفارشات شما از دو شیوه استفاده می کند. برای همه مشتریان از سراسر ایران این امکان وجود دارد که بتوانند سفارش خود را بوسیله پست دریافت کنند. برای ساکنین تهران شیوه دیگری هم قرار داده ایم.

شرکت پست

شرکت پست با پوشش دهی سراسری و سرعت و هزینه مناسب خود، گزینه خوبی برای ارسال بسته شما به تمام نقاط ایران است. هزینه ارسال به وزن بسته و مقصد شما وابسته است و مقدار آن را هنگام تسویه سفارش تان مشاهده می نمایید.

چارخونه اکسپرس

ساکنین شهر تهران، علاوه بر شرکت پست می توانند سفارش خود را از طریق پیک اکسپرس چارخونه دریافت کنند. هزینه ارسال ثابت است و بستگی به وزن بسته شما ندارد.

نکته:
  • هزینه ارسال چارخونه اکسپرس ٩،٠٠٠ تومان می باشد و برای خرید های بالای ٢٠٠،٠٠٠ تومان رایگان است.
  • هنگام ورود آدرس حتما توجه داشته باشید که کد پستی مقصد را به درستی وارد نمایید زیرا هزینه و روش ارسال بر اساس کد پستی تعیین می شود.
  • هزینه ارسال پستی بر اساس تعرفه شرکت پست محاسبه می گردد که این تعرفه به وزن بسته و مقصد آن بستگی دارد.
  • برای پیگیری بسته ای که با پست ارسال شده اینجا کلیک کنید.
دسترسی سریع