روش پرداخت

برای پرداخت مبلغ سفارش خود می توانید به آسانی از کارت بانکی عضو شتاب استفاده کنید. چارخونه با اتصال به پرداخت الکترونیک سامان، سریع ترین و آسان ترین روش پرداخت در بین فروشگاه های اینترنتی را در اختیار شما قرار داده است. هنگام پرداخت اینترنتی، نیاز است اطلاعات کارت بانکی خود را در صفحه درگاه بانگی وارد نمایید و به همین منظور توجه شما را به اطلاعات زیر جلب می کنیم.

تصویر
تصویر
۱. شماره کارت 16 رقمی

تمامی کارت های بانکی دارای یک شماره شانزده رقمی می باشند که شما لازم است این شماره را هنگام پرداخت مبلغ سفارش خود وارد نمایید. این شماره بر روی کارت شما درج شده است.

۲. کد CVV2

این کد شامل ۳ یا ۴ رقم می باشد که بر روی کارت و یا پست آن درج شده است. این کد جنبه امنیتی دارد و با هدف کاهش کلاهبرداری های اینترنتی طراحی شده است.

۳. تاریخ انقضاء

تاریخ انقضای کارت شما بر روی آن درج شده است که شامل دو رقم برای ماه و دو رقم برای سالی که کارت در آن انقضاء خواهد شد. اگر کارت شما تاریخ انقضاء ندارد، از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال استفاده کنید

۴. رمز دوم

رمز دوم را با رمز ۴ عددی کارت تان اشتباه نگیرید چرا که رمز دوم برای خرید های اینترنتی است و رمز ۴ عددی برای ورود به خودپرداز است. شما می توانید به راحتی با مراجعه به خودپرداز بانک صادر کننده کارت تان، رمز دوم خود را دریافت نمایید.

نکته:
  • پرداخت اینترنتی سریع ترین، راحت ترین و کم هزینه ترین روش برای خرید اینترنتی است به همین دلیل چارخونه روش های دیگر مانند کارت به کارت یا واریز بانکی را نمی پذیرد.
  • پرداخت برای انجام خرید می تواند بین کارت هدیه چارخونه و کارت بانکی تقسیم شود اما بین چند کارت بانکی قابل تقسیم نمی باشد.
  • برای انجام پرداخت اینترنتی لازم است کارت صادر شده توسط بانک شما به شبکه شتاب متصل باشد، از همین رو پیش از خرید لطفا اطمینان داشته باشید که کارت شما عضو شبکه شتاب باشد.
دسترسی سریع